نام نماینده شهرستان استان
جهانبخش محبی نیا میاندوآب / شاهین دژ / تکاب آذربایجان غربی
سید تقی کبیری خوی آذربایجان غربی
سید هادی بهادری ارومیه آذربایجان غربی
شهروز برزگر کلشانی سلماس آذربایجان غربی
محمد قسیم عثمانی بوکان آذربایجان غربی
رسول خضری پیرانشهر / سردشت آذربایجان غربی
نادر قاضی پور ارومیه آذربایجان غربی
عین اله شریف پور ماکو / چالدران /پلدشت / شوط آذربایجان غربی
حضرت پور طلائیه ارومیه آذربایجان غربی
همایون هاشمی میاندوآب / شاهین دژ / تکاب آذربایجان غربی
عبدالکریم حسین زاده نقده / اشنویه آذربایجان غربی
جلال محمود زاده مهاباد آذربایجان غربی
محمد علی حسین‌زاده مراغه / عجب شیر آذربایجان شرقی
معصومه آقاپور علیشاهی شبستر آذربایجان شرقی
یوسف داودی سراب آذربایجان شرقی
فردین فرمند میانه آذربایجان شرقی
محمد حسن‌نژاد مرند / جلفا آذربایجان شرقی
علیرضا منادی سفیدان تبریز / آذرشهر / اسکو آذربایجان شرقی
محمد وحدتی بستان اباد آذربایجان شرقی
یعقوب شیویاری میانه آذربایجان شرقی
مسعود پزشکیان تبریز / آذرشهر / اسکو آذربایجان شرقی
سلمان خدادای ملکان آذربایجان شرقی
ضیا اعزازی بناب آذربایجان شرقی
محمدحسین فرهنگی تبریز / آذرشهر / اسکو آذربایجان شرقی
شهاب‌الدین بی‌مقدار تبریز / آذرشهر / اسکو آذربایجان شرقی
زهرا ساعی تبریز / آذرشهر / اسکو آذربایجان شرقی
علی رضا بیگی تبریز / آذرشهر / اسکو آذربایجان شرقی
بیت‌الله عبدالهی اهر / هریس آذربایجان شرقی
ولی الله قلی زاده کلیبر / خداآفرین / بخش هوراند آذربایجان شرقی
سید حمزه امینی هشترود / چاراویماق آذربایجان شرقی
رضا علیزاده ورزقان / خاروانای آذربایجان شرقی
محمد فیضی زنگیر اردبیل / نمین /نیر / سرعین اردبیل
بشیر خالقی خلخال / کوثر اردبیل
شکور پورحسین شقلان پارس آباد / بیله سوار اردبیل
سید حمایت میرزاده گرمی اردبیل
رضا کریمی اردبیل / نمین /نیر / سرعین اردبیل
صدیف بدری اردبیل / نمین /نیر / سرعین اردبیل
ولی ملکی مشکین شهر اردبیل
حیدر علی عابدی اصفهان اصفهان
سید جواد ساداتی نژاد کاشان / آران و بیدگل اصفهان
مینو خالقی اصفهان اصفهان
حمید رضا فولادگر اصفهان اصفهان
اصغر سلیمی سمیرم اصفهان
احمد سالک اصفهان اصفهان
حسین علی حاجی دلیگانی شاهین شهر اصفهان
سید ناصر موسوی لارگانی فلاورجان اصفهان
محسن کوهکن لنجان اصفهان
ابوالفضل ابوترابی نجف آباد / تیران و کرون اصفهان
سید صادق طباطبایی نژاد اردستان اصفهان
اکبر ترکی بویین میاندشت / فریدونشهر / فریدن /چادگان اصفهان
عباس علی پور بافرایی نایین / خور و بیابانک اصفهان
سمیه محمودی شهرضا / دهاقان اصفهان
مرتضی صفاری نطنزی نطنز / بخش قمصر اصفهان
ناهید تاج الدینی اصفهان اصفهان
علی بختیار گلپایگان / خوانسار اصفهان
زهرا سعیدی مبارکه اصفهان
سید محمد جواد ابطحی خمینی شهر اصفهان
عزیز اکبریان کرج البرز
محمود بهمنی ساوجبلاغ / نظرآباد / طالقان البرز
محمد جواد کولیوند کرج البرز
جلال میرزایی ایلام / ملکشاهی / ایوان /شیروان و چرداول / مهران ایلام
سلام امینی ایلام / ملکشاهی / ایوان /شیروان و چرداول / مهران ایلام
شادمهر کاظم‌زاده دهلران /دره شهر/ ابدانان ایلام
عبدالحمید خدری بوشهر / گناوه / دیلم بوشهر
سکینه الماسی کنگان / دیر / جم بوشهر
محمد باقر سعادت دشتستان بوشهر
سید کمال الدین شهریاری دشتی / تنگستان بوشهر
علیرضا محجوب تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محمد قمی پاکدشت تهران
علی نوبخت حقیقی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محمدرضا عارف تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
غلامرضا حیدری تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
مصطفی کواکبیان تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
پروانه سلحشوری تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محمدجواد فتحی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محمدعلی وکیلی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
مهدی شیخ تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محسن علیجانی زمانی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
فاطمه ذوالقدر تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
سید فرید موسوی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
احمد مازنی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
سیده فاطمه حسینی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
علی مطهری تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
سید حسین نقوی حسینی ورامین / پیشوا تهران
ابوالفضل سروش تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
حسن نوروزی رباط کریم / بهارستان تهران
الیاس حضرتی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
سهیلا جلودارزاده تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
کاظم جلالی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محمدرضا بادامچی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
داوود محمدی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
قاسم میرزایی نیکو دماوند / فیروزکوه تهران
محمد محمودی شاه شهریار / قدس / ملارد تهران
طیبه سیاوشی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
علیرضا رحیمی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
پروانه مافی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
بهروز نعمتی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
عبدالرضا هاشم زائی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
فاطمه سعیدی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
فریده اولاد قبا تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محمدرضا نجفی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
محمود صادقی تهران / ری /شمیرانات / اسلامشهر تهران
علی کاظمی بابا حیدری اردل / فارسان چهارمحال بختیاری
محمد خالدی لردگان چهارمحال بختیاری
خدیجه ربیعی فرادنبه بروجن چهارمحال بختیاری
اردشیر نوریان شهرکرد چهارمحال بختیاری
نظر افضلی نهبندان / سربیشه خراسان جنوبی
محمد باقر عبادی بیرجند / درمیان خراسان جنوبی
محمد رضا امیر حسن خانی فردوس / سرایان /طبس / بشرویه خراسان جنوبی
فرهاد فلاحتی قائنات خراسان جنوبی
احسان قاضی زاده فریمان / سرخس /بخشهای احمد آباد و رضویه خراسان رضوی
حمید گرمابی نیشابور / فیروزه خراسان رضوی
جلیل رحیمی تربت‌جام / تایباد / باخزر خراسان رضوی
سعید باستانی تربت حیدریه / مه ولات / زاوه خراسان رضوی
هاجر چنارانی نیشابور / فیروزه خراسان رضوی
بهروز بنیادی کاشمر / بردسکن / خلیل آباد خراسان رضوی
امیر حسین قاضی زاده مشهد / کلات خراسان رضوی
جواد کریمی قدوسی مشهد / کلات خراسان رضوی
محمد دهقان چناران خراسان رضوی
محمود نگهبان سلامی خواف و رشتخوار خراسان رضوی
نصرالله پژمان فر مشهد / کلات خراسان رضوی
حسین حسین زاده بحرینی مشهد / کلات خراسان رضوی
عبدالله حاتمیان درگز خراسان رضوی
رمضان علی سبحانی فر سبزوار / جفتای /جوین / خوشاب خراسان رضوی
حسین مقصودی سبزوار / جفتای /جوین / خوشاب خراسان رضوی
هادی شوشتری قوچان / فاروج خراسان رضوی
حمید بنایی گناباد / بجستان خراسان رضوی
رضا شیران خراسانی مشهد / کلات خراسان رضوی
علی قربانی بجنورد / مانه / سملقان /جاجرم / گرمه خرسان شمالی
هادی قوامی اسفراین خرسان شمالی
عبدالرضا عزیزی شیروان خرسان شمالی
علی اکبری بجنورد / مانه / سملقان /جاجرم / گرمه خرسان شمالی
عامر کعبی آبادان خوزستان
جلیل مختار آبادان خوزستان
همایون یوسفی اهواز / حمیدیه / بخش باوی خوزستان
سید راضی نوری شوش خوزستان
غلامرضا شرفی آبادان خوزستان
سهراب گیلانی شوشتر / گتوند خوزستان
قاسم ساعدی دشت آزادگان / هویزه خوزستان
عبدالله سامری خرمشهر خوزستان
مجید ناصری نژاد شادگان خوزستان
علی عسگر ظاهری عبده‌وند مسجدسلیمان / لالی /هفتکل / اندیکا خوزستان
هدایت‌الله خادمی ایذه / باغملک خوزستان
علی ساری اهواز / حمیدیه / بخش باوی خوزستان
حبیب‌الله کشت زر بهبهان خوزستان
علی گلمرادی بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان خوزستان
جواد کاظم نسب اهواز / حمیدیه / بخش باوی خوزستان
فریدون حسن وند اندیمشک خوزستان
اقبال محمدیان رامهرمز / رامشیر خوزستان
عباس پاپی زاده دزفول خوزستان
سید مرتضی خاتمی ماهنشان / ایجرود /دهستانهای بوغداکندی و قلتوق زنجان
علی وقف‌چی زنجان / طارم زنجان
احمد بیگدلی خدابنده زنجان
فریدون احمدی زنجان / طارم زنجان
محمد عزیزی ابهر / خرمدره زنجان
سید حسن حسینی شاهرود سمنان
غلامرضا کاتب گرمسار سمنان
احمد همتی سمنان / مهدیشهر / سرخه سمنان
ابوالفضل حسن بیگی دامغان سمنان
علی کرد خاش / بخشهای نصرت‌آباد ومیرجاوه و کورین سیستان و بلوچستان
محمد باسط درازهی سراوان وسیب و سوران و زابلی سیستان و بلوچستان
حسینعلی شهریاری زاهدان سیستان و بلوچستان
محمد نعیم امینی فرد ایرانشهر / سرباز / دلگان / فنوج /لاشار / بنت / آشار سیستان و بلوچستان
عبدالغفور ایران نژاد چابهار / نیک شهر / کنارک سیستان و بلوچستان
احمد علی کیخواه زابل / زهک / هیرمند سیستان و بلوچستان
حبیب لله ده مرده زابل / زهک / هیرمند سیستان و بلوچستان
علیم یارمحمدی زاهدان سیستان و بلوچستان
سید علاالدین خادم سپیدان فارس
سید محسن علوی لامرد / مهر فارس
سید حسین افضلی اقلید فارس
اصغر مسعودی نیریز / استهبان فارس
رضا انصاری داراب / زرین شهر فارس
مسعود گودرزی ممسنی / رستم فارس
جمشید جعفر پور لارستان / خنج / گراش فارس
داریوش اسماعیلی سروستان / کوار / خرامه فارس
رحیم زارع آباده / بوانات فارس
محمد رضا رضایی کوچی جهرم فارس
محمد جواد جمالی فسا فارس
بهرام پارسایی شیراز فارس
کوروش کرم پور فیروزآباد / فراشبند /قیر و کارزین فارس
حسین رضازاده کازرون فارس
علی اکبری شیراز فارس
مسعود رضایی شیراز فارس
محمد مهدی برومندی مرودشت فارس
فرج الله رجبی شیراز فارس
روح الله بابایی صالح بوئین زهرا قزوین
داوود محمدی قزوین / آبیک / البرز قزوین
بهمن طاهرخانی تاکستان قزوین
حمیده زر آبادی قزوین / آبیک / البرز قزوین
مجتبی ذوالنور قم قم
احمد امیر ابادی قم قم
علی لاریجانی قم قم
مهدی فرشادان سنندج / دیوان دره کردستان
منصور مرادی مریوان / سروآباد کردستان
محسن بیگلری سقز / بانه کردستان
سید احسن علوی سنندج / دیوان دره کردستان
حمدالله کریمی بیجار کردستان
علیمحمد مرادی قروه / دهگلان کردستان
حسین امیری خامکانی زرند / امیریه کرمان
علی اسدی شهربابک کرمان
محمد مهدی زاهدی کرمان / راور کرمان
محمد رضا پور ابراهیمی کرمان / راور کرمان
احمد حمزه ای کهنوج / منوجان /رودبارجنوب / قلعه گنج / فاریاب کرمان
شهباز حسن پور سیرجان / بردسیر کرمان
یحیی کمالی پور جیرفت کرمان
حبیب الله نیکزاده پناه بم / ریگان /فهرج / نرماشیر کرمان
علی بختیاری بافت / رابر / ارزوئیه کرمان
احمد انارکی رفسنجان / انار کرمان
شهاب نادری پاوه / جوانرود /ثلاث باباجانی / روانسر کرمانشاه
سید قاسم جاسمی کرمانشاه کرمانشاه
حسن سلیمانی کنگاور / صحنه / هرسین کرمانشاه
فرهاد تجری قصرشیرین / سرپل ذهاب /گیلانغرب کرمانشاه
احمد صفری کرمانشاه کرمانشاه
جواد حسینی کیا سنقر کرمانشاه
حشمت الله فلاحت پیشه اسلام آباد غرب کرمانشاه
عبدالرضا مصری کرمانشاه کرمانشاه
عدل هاشمی کهکیلویه / بهمنی / چرام کهکیلویه و بویراحمد
غلام محمد زارعی بویراحمد / دنا کهکیلویه و بویراحمد
غلام رضا تاچ گرودن گچساران / باشت کهکیلویه و بویراحمد
نورمحمد تربتی نژاد گرگان / آق قلا گلستان
علی رضا ابراهیمی آزادشهر / رامیان گلستان
اسدالله قره خانی علی آباد گلستان
رامین نورقلی‌پور کردکوی / ترکمن /بندرگز / گمیشان گلستان
نبی هزار جریبی گرگان / آق قلا گلستان
قرچه طیار گنبدکاووس گلستان
شهرام کوسه‌غراوی مینودشت / کلاله /مراوه تپه / گالیکش گلستان
محمدصادق حسنی رشت گیلان
ولی داداشی آستارا گیلان
غلام علی جعفر زاده رشت گیلان
ذبیح الله نیکفر لاهیجان گیلان
منوچهر جمالی سوسفی رودبار گیلان
محمد حسین قربانی آستانه اشرفیه گیلان
محمد مهدی افتخاری فومن / شفت گیلان
جبارکوچکی نژاد رشت گیلان
محمود شکری تالش / رضوانشهر گیلان
مهرداد لاهوتی لنگرود گیلان
حسن خسته وند بندر انزلی گیلان
سید کاظم دلخوش صومعه سرا گیلان
اسد الله عباسی رودسر / املش گیلان
محمد خدابخشی الیگودرز لرستان
سید حمید رضا کاظمی پلدختر لرستان
الله یار ملک شاهی کوهدشت لرستان
علاءالدین بروجردی بروجرد لرستان
مجید کیان‌پور درود / ازنا لرستان
محمدرضا ملکشاهی راد خرم آباد / دوره لرستان
عباس گودرزی بروجرد لرستان
علی رستمیان دلفان / سلسله لرستان
محمد بیرانوندی خرم آباد / دوره لرستان
صفر علی اسماعیلی نور و محمود آباد مازندران
محمد دامادی ساری مازندران
ولی الله نانواکناری بابلسر / فریدونکنار مازندران
عبدالله رضیانی قائمشهر / سوادکوه / جویبار مازندران
عزت الله یوسفیان ملا آمل مازندران
علی اصغر یوسف نژاد ساری مازندران
شمس الله شریعت نژاد تنکابن / رامسر / عباس آباد مازندران
سید علی ادیانی قائمشهر / سوادکوه / جویبار مازندران
علی نجفی خوشرودی بابل مازندران
حسین نیاز آذری بابل مازندران
احمد لاشکی نوشهر / چالوس مازندران
محمد علی شاعری بهشهر / نکا / گلوگاه مازندران
محمدرضا منصوری ساوه / زرندیه مرکزی
ابراهیم رضایی خمین مرکزی
علیرضا سلیمی محلات / دلیجان مرکزی
علی اکبر کریمی اراک / کمیجان / خنداب مرکزی
علی ابراهیمی شازند مرکزی
محمد حسینی تفرش / آشتیان مرکزی
سید مهدی مقدسی اراک / کمیجان / خنداب مرکزی
سیدمصطفی ذوالقدر میناب / رودان / جاسک /سیریک / بشاگرد هرمزگان
خالد زمزم نژاد بندر لنگه / بستک / پارسیان هرمزگان
احمد مرادی بندر عباس / قشم /ابوموسی / حاجی‌آباد / خمیر هرمزگان
محمد آشوری بندر عباس / قشم /ابوموسی / حاجی‌آباد / خمیر هرمزگان
حسین هاشمی تختی بندر عباس / قشم /ابوموسی / حاجی‌آباد / خمیر هرمزگان
اکبر رنجبر زاده اسدآباد همدان
محمد علی پور مختار بهار / کبودرآهنگ همدان
حاج محمد کاظمی ملایر همدان
محمد مهدی مفتح تویسرکان همدان
حسن لطفی رزن همدان
امیر خجسته همدان / فامنین همدان
حمید حاجی بابایی همدان / فامنین همدان
احد آزادی‌خواه ملایر همدان
حسن بهرام نیا نهاوند همدان
کمال دهقانی فیروز آبادی تفت / میبد یزد
محمد رضا تابش اردکان یزد
سید ابوالفضل موسوی یزد / صدوق یزد
محمدرضا صباغیان مهریز / بافق یزد
کارن خانلری ارامنه شمال ایران
سیامک مره صدق کلیمیان
اسفندیار اختیاری زرتشتیان
یوناتن بت کلیا آشوری
ژرژیک آبرامیان ارامنه جنوب ایران